Święta w Fiśkowej osadzie

Spędź ten wyjątkowy czas na Podhalu

Boże Narodzenie na Podhalu

Rodzinne święta w górach

Z roku na rok zwiększa się liczba osób wyjeżdżających na święta Bożego Narodzenia w różne części Polski oraz świata. Wiele osób zastanawia się gdzie wybrać na święta, a my jesteśmy pewni, że jednym z bardziej wyjątkowych miejsc do spędzenia tych wyjątkowych dni jest nasze rodzime Podhale a szczególnie nasze domki Fiśkowa Osada w Gliczarowie Górnym.

Wyjątkowe tradycje, świąteczne potrawy oraz śnieżna aura stworzą wyjątkową atmosferę, zapewniając całej rodzinie niezapomniane święta Bożego Narodzenie. Sprawdź dostępne terminy kontaktując się z nami.

Rodzinna Wigilia w wyjątkowym miejscu

Boże Narodzenie 2022

Warto planować swój wyjazd na święta znacznie wcześniej, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami już teraz, aby być pewnym rezerwacji swojego domku w Gliczarowie Górnym na Święta. Coraz większą popularnością cieszą się takie wyjazdy, a my staramy się zapewnić jak najwyższy komfort w czasie tych unikalnych dni.

W najbliższej okolicy znajdą Państwo moc atrakcji poza pięknymi widokami na Polską stronę Tatr, kuligi, stoki narciarskie, termy podhalańskie oraz bliskość zimowej stolicy Polski czyli Zakopanego. Zachęcamy do zapoznania się z cenami na wyjazd na Boże Narodzenie 2022.

Nocleg w uroczych domkach