Gliczarów Górny atrakcje

cze 27, 2020 | Fiśkowa Dolina, Fiśkowa Osada, Gliczarów Górny

Gliczarów górny to miejsce cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów odwiedzających region Podhala. Osoby kochające długie górskie wędrówki mogą skorzystać z licznych tras i szlaków turystycznych. Rowerzyści znajdą wiele interesujących tras rowerowych w okolicy Gliczarowa Górnego. Dojazd do wielu atrakcji turystycznych Podhala jest bardzo prosty i szybki, dzięki doskonałej komunikacji lokalnej bus. Niedaleko od Gliczarowa można wybrać się do miejsc związanych z lokalnym folklorem góralskim tj. muzea, domy kultury.

Atrakcje w okolicy Fiśkowej Osady

Na całym Podhalu zimą można odwiedzić liczne stoki narciarskie oraz miejsca uprawiania sportów zimowych. Najbliższym naszych domków na wynajem jest stacja narciarska „U Steni” niecałe 250m, a w obrębie 6 km od nas znajdą Państwo aż 7 różnych stacji narciarskich. Wszyscy przyjeżdżający na Podhale w celach turystycznych muszą skorzystać z oferty kuligów z pochodniami, pozwalają one obcować z żywą kulturą oraz spędzić miło czas w niezwykłej atmosferze.

Baseny termalne na Podhalu

Dla osób szukających gorących źródeł oraz atrakcji związanych z wodą można wybrać się na Termy w Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej lub też do Term Podhalańskich w Szaflarach oddalonych tylko kilka minut drogi od Fiskowej Osady. Ciekawą propozycją dla całej rodziny jest Aqua Park Zakopane w którym możemy wypocząć oraz bawić się.

Atrakcje w Gliczarowie Górnym