Wypoczynek w górach Gliczarów Górny

cze 27, 2020 | Fiśkowa Dolina, Fiśkowa Osada, Gliczarów Górny, Nocleg w górach

Wybierając w Polskie Tatry możemy być pewni kilku rzeczy, niepowtarzalnego klimatu, wyjątkowej atmosfery, ogromnej ilości atrakcji dla małych i dużych turystów. Wybierając się w Tatry możemy wybrać wiele większych i mniejszych miast oraz wsi, najwięcej osób wybiera się do Zakopanego jednak nie jest to jedyne miejsce w którym można wypoczywać w górach. Naszą propozycją są miasteczka i wsie w okolicy Zakopanego w których można zwiedzić i znaleźć wiele atrakcji.

Gdzie pojechać na wypoczynek na Podhalu? Do Gliczarowa Górnego!

Dlaczego właśnie do Gliczarowa Górnego, jest to najlepsze miejsce do spędzenia swojego urlopu. Z dala od Zakopiańskiego zgiełku a zarazem blisko do wszystkich najważniejszych miejsc oferowanych przez Podhale. Moc atrakcji jest nie do przecenienia, liczne szlaki piesze, trasy rowerowe, bliskość Term oraz Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Domki w góralskim stylu

Wypoczynek w górach jest doskonałą okazją do poczucia się jak górale mieszkając w drewnianych chatach w góralskim stylu. Skosztować wielu tradycyjnych dań kuchni regionalnej. I wybranie się w wyjątkowe miejsca otaczające Gliczarów Górny. Najlepszym miejscem na spędzenie swojego wypoczynku będzie nasza Fiśkowa Osada.

Atrakcje w Gliczarowie Górnym